Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karta pro věrné pacienty

 Všichni se snažíme, aby se pacienti vraceli rádi  do naší lékárny především z důvodu odbornosti a vstřícnosti našeho personálu, z důvodu příjemného prostředí a rozumných cen.
Od 1.1.2012 máte možnost si v naší lékárně zdarma vyzvednout kartu, která vám
  umožní získat navíc i další výhody jako odměnu za vaši věrnost.


Podmínky používání karty:
   .
Karta zůstává majetkem lékárny, která ji vydala.
Není platební kartou.
Při každém nákupu v  lékárně se Vám po předložení karty připočte na účet karty určitý počet bodů odpovídající výši Vaší platby . Podle platné legislativy od 1.12.2011 se tyto body nemůžou načítat za léky hrazené z veřejného zdravotního pojištění, to znamená, že body obdržíte pouze za volně prodejný sortiment a léky, které si pacient hradí v plné výši sám.Tyto částky se na kartě  neustále sčítají. Celkovou částku, kterou nasbíráte, si můžete kdykoliv při každé další návštěvě lékárny odečíst od Vašeho aktuálního nákupu ve formě slevy. Termín výběru není časově omezen.
Finanční bonus nemůže být vyplacen v hotovosti.

Karta je přenosná. Může ji při návštěvě lékárny použít kdokoliv, komu ji zapůjčíte.
Karta platí i v naší výdejně léků na Hořičkách, ale body sbíráte v obou zařízeních zvlášť a slevu čerpáte pouze v zařízení, ve kterém jste body nasbírali - každý pacient tedy může mít dvě bonusová konta k jedné kartě.

Držitelé karet jiných lékáren můžou čerpat okamžitou jednorázovou slevu při platbě v hotovosti (také se nevztahuje na léky hrazené z veřejného zdravotního pojištění).

Věříme, že výhody našeho věrnostního programu oceníte a budete se k nám rádi vracet. Zároveň budeme rádi, pokud nás budete dále vnímat jako zdravotnické zařízení, kde se na nás budete s důvěrou obracet se svými zdravotními problémy a my se budeme snažit zdokonalovat se v této oblasti i nadále.